Kurumsal Kimlik ve Marka Danışmanlığı

FİRMANIZIN REKLAMLARI ARTIK PROFESYONEL ELLERDE...

Reklam bütçenizin yönetimi ve firmanızın hangi dönem hangi reklam alanında çalışması gerektiğini tespit ederek sizlere sadece ihtiyacınız olan yöne kanalize ederek reklamdan elde edilen dönüşü arttırıyoruz. Böylece reklam bütçenizi daha etkili kullanarak yanlış reklam seçeneklerine yönelmenizi engelliyoruz. Bu sayede minimum reklamla maksimum dönüş elde edebiliyoruz. Klasik reklam araçlarının temsilcileri, firmaları sadece ellerinde bululnan kısıtlı reklam seçeneklerine ikna etmeye çalışırken Rota Ajans reklamda sınırsız seçenekle karşınıza çıkıyor ve firmaya gerçekten faydalı ve ihtiyacı yönünde seçenekler sunuyor. "Kazan-kazan" ilkesi ile hareket ettiğimiz için mantığımız firmaların devamlılığını sürdürerek sürekli müşteri potansiyelini arttırmak yönündedir. Böylece uzun soluklu çalıştığımız firmaları çok iyi tanıyor ve isteklerine anında cevap verebiliyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞINA PROFESYONEL DOKUNUŞ...

Günümüzde pek çok firma sosyal medya reklamlarıyla ucuz ve geri dönüşü yüksek reklamlar yapabiliyor. Ancak temel hata olarak amatörce yapılan sosyal medya reklamları firmaları istenildiği şekilde tanıtmak yerine negatif yönde etkiliyor. Rota Ajans olarak bu noktada firmanızın sosyal medyadaki tanıtım ve paylaşımlarını profesyonel tasarımlarla rakiplerinizden ön plana çıkarmanıza olanak sağlıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK...

Her insanın bir kimliği olduğu gibi her firmanında bir kimliği vardır yada olmalıdır. Bu hem firmanızın ön plana çıkmasını hemde markalaşmanızı sağlar. Markalaşmanın önemini kısaca anlatmak gerekirse aynı sektörde iş yapan tüm firmalar arasında marka oluşturabilmiş firmaların daha fazla güven algısı oluşturabildiği bilinen bir gerçektir. Firmanın logosundan, görsellerine, basılı ürünlerinden tabelalarına, reklam çalışmalarına kadar kısacası insanlarla iletişime geçtiği tüm araçlarında markasını öne çıkarma gerekliliği vardır ve tüm bu araçlarda bir uyum ve bütünlük olması gerekir. Tam da bu noktada profesyonel bir müdahale mutlaka olmalıdır. Firmanıza markalaşma yolunda tüm kurumsal kimlik çalışmalarıyla a'dan z'ye hizmet vermekteyiz.